jumgo
kuhn
ssss
ssssssss
WhatsApp Image 2021-10-20 at 15.04.32
previous arrow
next arrow
Shadow
Menu Zamknij

Valtra

Specjalizująca się w ciągnikach Valtra, a dawniej Valmet, jest fińską firmą z siedzibą w Suolahti. Korzenie firmy sięgają roku 1951, kiedy to powstał pierwszy ciągnik Valmet 20. Od tego momentu firma nie tylko przekształciła swą nazwę z Valmet na ValtraValmet, a potem Valtra. Na dzień dzisiejszy Valtra oferuje ciągniki o mocy od 75 do 405 KM

Ciągniki Valtra są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, w produkcji wykorzystywane są  najwyższej jakości materiały. W ofercie znajdują się ciągniki serii A, N, T, S, jak również maszyny przystosowane do prac leśnych i komunalnych.
Poniżej krótkie opisy prezentowanych ciągników

Seria A


Ciągnik tej serii to maszyna do pracy każdego dnia i o każdej porze roku. W pełni modułowa budowa ciągnika pozwala na dostosowanie maszyny do własnych potrzeb, oferując najlepsze rozwiązania. Dzięki serii A nie musisz pracować ciężej – możesz pracować mądrzej.

Seria N


Ciągniki te prowadzą się jak małe traktory, a pracują jak wielkie maszyny. Są wyposażone w najpotężniejszy silnik w tej klasie pojazdów, a mimo to zachowują zwrotność, która pozwala na precyzyjne kierowanie. Obniżone zużycie paliwa i dłuższy okres międzyserwisowy znacznie obniżają koszt eksploatacyjny tych ciągników.

Seria T


Całkowicie nowe modele z serii T – cały ciągnik przebudowany od podstaw. Ta seria daje więcej możliwości wyboru niż jakakolwiek inna. Valtra ma sześć poziomów mocy oraz pięć kombinacji przekładni i hydrauliki. Produkcja ciągników Valtra trwa od ponad 60 lat. Seria T jest ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć.

Seria S


To ciągnik którego zrównoważone osiągi pomogą uzyskać najwięcej z nowej inwestycji – maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach. Serię S wyposażono we wszelkie potrzebne funkcje niezbędne w ramach rolnictwa precyzyjnego. Każdy szczegół został dokładnie przemyślany. Ergonomiczny układ sterowania, przestronna kabina z pneumatycznym zawieszeniem zapewnia komfort użytkowania, a praca ciągnika w obu kierunkach znacznie podnosi wydajność.

34 350 62 20