jumgo
kuhn
ssss
ssssssss
WhatsApp Image 2021-10-20 at 15.04.32
previous arrow
next arrow
Shadow
Menu Zamknij

Ciągniki

Ciągniki

Czyli odpowiednik najbardziej zaawansowanej technologii. Pojazd Fendt to nie tylko ciągnik. Fendt to po prostu Fendt. Czy to podczas pracy w polu, czy też przy transporcie lub przeładunku. Wysoka jakość wykonania i niezawodność są uznawane na całym świecie.

FENDT 200 VARIO

Fendt 200 Vario to prawdziwa gwiazda w sektorze standardowych ciągników kompaktowych. Odkryj niezrównaną technologię Fendt Vario w gamie maszyn o mocy od 77 do 111 KM. Poznaj wypróbowaną i przyjemną w użyciu bezstopniową skrzynię biegów oraz intuicyjne elementy obsługowe.

FENDT 200 V/F/P VARIO

Fendt 200 V/F/P VARIO to odpowiedni partner w każdej sytuacji — w winnicach, sadach, na plantacjach chmielu, w szklarniach, ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu, czy też podczas prac komunalnych. Fendt Vario oferuje odpowiednie rozwiązania dla Twoich potrzeb.

FENDT 300 VARIO

Ta legendarna seria jest perfekcyjnym wyborem dla większości gospodarstw rolnych w kwestii wydajności, jakości, uniwersalności i nadzwyczajnego utrzymania wartości.
Nowy, zaawansowany model 314 Vario o mocy 152 KM zawiera zarówno całkowicie nowe stanowisko pracy kierowcy FendtONE, jak i inteligentne rozwiązanie Dynamic Performance (DP) zapewniające większą moc. FendtONE jest nowatorską filozofią obsługi, która polega na połączeniu obsługi maszyny z bezpośrednią komunikacją z biurem. I ponownie, dzięki temu model 314 Vario jest pionierem wśród kompaktowych, standardowych ciągników.

FENDT 500 VARIO

Fendt 500 Vario to idealny, uniwersalny ciągnik, na którym można zawsze polegać. Gwarantuje wystarczającą moc w pracach polowych i precyzję podczas prac uprawowych. Charakteryzuje się też niskim zużyciem paliwa, a ponadto jest komfortowy i bezpieczny. Z kolei podczas pracy z ładowaczem czołowym przekonuje do siebie znakomitą zwrotnością i widocznością. Zapewnia nową jakość i idealne perspektywy dla gospodarstwa rolnego. Fendt 500 Vario. Twoja idealna perspektywa.

FENDT 700 VARIO

Bycie dobrym nie wystarczy. Perfekcyjna współpraca ciągnika z operatorem to gwarancja pomyślnej pracy. Nowy ciągnik Fendt 700 Vario został wyposażony we wszystkie najlepsze rozwiązania, czyniące go maszyną doskonałą pod względem mocy, zwrotności, precyzji, niezawodności, funkcjonalności i komfortu. Nadaje to codziennej pracy perfekcyjny charakter.

FENDT 700 VARIO (MY 2020)

Wszechstronny ciągnik wysokiej mocy (od 144 do 237 KM) to silny i niezawodny współpracownik nadający się do wszystkich zadań: od lekkich prac łąkowych, poprzez transport, po ciężkie prace polowe lub flotowe. Nowe stanowisko pracy kierowcy wyznacza nowe standardy pod względem funkcjonalności, możliwości dostosowania do własnych potrzeb oraz ergonomii. Wyjątkowa jest także nowa filozofia obsługi FendtONE, bezproblemowo łącząca biuro z maszynami już za pierwszym razem.

FENDT 800 VARIO

Fendt 800 Vario to nowa seria popularnych, charakteryzujących się elastycznością i wydajnością ciągników o wysokiej mocy i kompaktowych rozmiarach. Dzięki mocy do 287 KM mogą wydajnie pracować nie tylko w polu, lecz znakomicie sprawdzają się w pracach transportowych. Ciągniki zostały udoskonalone, aż po ostatni szczegół dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym zwiększającym wydajność, takim jak układ regulacji ciśnienia w oponach VarioGrip, prowadzenie równoległe i wiele innych.

FENDT 900 VARIO

Model Fendt 900 Vario jest liderem na rynku ciągników dla dużych gospodarstw i firm usługowych od 1995 roku. Dzięki mocy maksymalnej wynoszącej 396 KM 900 Vario może po prostu zdziałać o wiele więcej i pracuje o wiele lepiej dzięki zastosowaniu inteligentnych technologii. Czas zacząć czerpać korzyści z wiodącego ciągnika o dużej mocy i zainwestować w Fendt 900 Vario.

FENDT 900 VARIO (MY 2020)

Gotów na więcej? To musi być nowy Fendt 900 Vario – imponujący w każdym aspekcie – wydajność, przyczepność, wszechstronność, bezpieczeństwo, komfort i inteligencja. Ciągnik Fendt 900 Vario doskonale sprawuje się w każdej sytuacji. Przełomowe rozwiązania zapewniają gotowość na wyzwania dnia codziennego — zarówno teraz, jak i w przyszłości.

FENDT 900 VARIO MT

W przeciwieństwie do innych ciągników gąsienicowych model Fendt 900 Vario MT nie powstał w oparciu o konstrukcję standardowego ciągnika. Został opracowany od podstaw jako ciągnik gąsienicowy i to od razu widać. Fendt 900 Vario MT idealnie sprawdza się przy każdym wyzwaniu. Jedynym sposobem na to, by przekonać się o wszystkich zaletach ciągnika gąsienicowego, jest wybór modelu Fendt 900 Vario MT. Łączy on w sobie doświadczenie i innowacje, które pomogą Tobie i Twojemu biznesowi ruszyć do przodu.

FENDT 1000 VARIO

Fendt 1000 Vario właściwie wykorzystuje swoją moc. Duże opony, inteligentne wyważenie i system monitorowania ciśnienia w ogumieniu oraz unikalny, zmienny napęd na cztery koła zapewniają doskonałą przyczepność w każdej sytuacji, a także znakomitą zwrotność. Ta maszyna może się pochwalić nie tylko mocą pociągową.

FENDT 11000 MT

Ciągnik Fendt 1100 MT to owoc zdobywanego przez całe dziesięciolecia doświadczenia, procesu ciągłego dopracowywania konstrukcji i pragnienia pomagania rolnikom oraz dostawcom usług na całym świecie w osiąganiu maksymalnej wydajności. Dzięki 12-cylindrowemu silnikowi AGCO Power i innowacyjnej technologii technologii napędu Fendt 1100 MT wyznacza nowy standard w dziedzinie przenoszenia mocy przy pełnej zdolności poruszania się po drogach.

Linki do prospektów:

700 Vario

200 Vario

200 Vario V/F/P

300 Vario

500 Vario

800 Vario

900 Vario MT

900 Vario

1000 Vario

1100 MT

34 350 62 20