jumgo
kuhn
ssss
ssssssss
WhatsApp Image 2021-10-20 at 15.04.32
previous arrow
next arrow
Shadow
Menu Zamknij

Technologia zbioru

Technologia zbioru

PRZYCZEPA FENDT TIGO

Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie jakości podawania. Obszerna przestrzeń załadunkowa i szybkie rozładowywanie to atuty przyczep zbierających Fendt Tigo PR i XR. Wielofunkcyjna przegroda z funkcją VarioFill zapewnia dodatkowe 6 m³ przestrzeni, umożliwiając transport imponujących ładunków. Zarówno podczas pracy z zielonką, jak i sianem — układ automatycznego załadunku z płynnie regulowanym ciśnieniem wstępnego zagęszczania zapewnia wykorzystanie każdego metra sześciennego i aktywnie wspiera proces rozładunku. Efektem jest czysta, całkowicie opróżniona przyczepa i pasza najwyższej jakości.

FENDT SLICER

Idealne pasze mogą być zbierane tylko przez idealne maszyny. Kosiarki dyskowe Fendt Slicer są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i nie pozostawiają na polu nawet jednego źdźbła, więc możesz mieć całkowitą pewność co do idealnego cięcia.

FENDT LOTUS

Fendt Lotus jest jednym z najwydajniejszych przetrząsaczy w swojej klasie. Kształt i pozycja palców Fendt Performance zapewniają przetrząsanie większych ilości trawy i siana. Modele Lotus wyróżniają się wyjątkową stabilnością, dzięki czemu mogą poruszać się z dużą prędkością, obrabiając nawet o 50% większą powierzchnię. Postaw na maksymalną wydajność i doskonałe wyniki.

FENDT TWISTER

Dzięki innowacyjnej i dobrze zaprojektowanej technologii przetrząsacze Fendt Twister są specjalistami w szybkim i czystym suszeniu plonów na pasze. Stanowią idealne ogniwo pomiędzy kosiarką a zgrabiarką. Sto lat doświadczenia w dziedzinie maszyn do zbioru pasz znajduje odzwierciedlenie w każdym detalu.

FENDT FORMER

Oczekujesz pasz najwyższej jakości ze swojego pokosu? W takim razie zdecydowanie powinieneś się przyjrzeć innowacyjnym zgrabiarkom Fendt Former. Te maszyny o szerokości roboczej sięgającej 14,0 m są specjalistami w czystym i dokładnym zbieraniu pokosu, przekładającym się na wyższą jakość pasz. Zawsze i we wszystkich warunkach.

Linki do prospektów:

Former

Slicer

Tigo

Twister

34 350 62 20