jumgo
kuhn
ssss
ssssssss
WhatsApp Image 2021-10-20 at 15.04.32
previous arrow
next arrow
Shadow
Menu Zamknij

Prasy do belowania

Prasy do belowania

Prasy marki Fendt zaprojektowane zostały do profesjonalnego  i intensywnego korzystania nawet w najcięższych warunkach. Prasy te są idealnym rozwiązaniem tam, gdzie liczy się efektywność i niezawodność. Ich prosta konstrukcja zapewnia wysoką wydajność przy zbiorze słomy i siana.

PRASA KOSTKUJĄCA
Prasy kostkujące Fendt, od chwili wprowadzenia na rynek, cieszą się opinią solidnych i trwałych, o wytrzymałej konstrukcji. Podczas opracowywania najnowszej generacji pras na pierwszym planie znalazły się ulepszenia rozwiązań technicznych, optymalizacja obsługi oraz ułatwienia konserwacyjne. Powstała seria, która łączy w sobie wszystkie te cechy, a pod względem wzornictwa i danych technicznych jest doskonale dopasowana do współpracy z ciągnikami Fendt Vario.

PRASY STAŁOKOMOROWE ZWIJAJĄCE

Każda operacja jest inna. Dlatego stworzyliśmy prasy stałokomorowe Fendt Rotana 130 F i 130 F Xtra. Od solidnego, pozbawionego noży modelu z prostym wyposażeniem i o małym zapotrzebowaniu na moc aż po przeznaczony dla profesjonalistów model 130 F Xtra: Przewaga naszych maszyn ujawnia się w zastosowanych innowacjach technicznych:

PRASY ZMIENNOKOMOROWE ZWIJAJĄCE
Nasze produkty dostosowane do Twoich wymagań. Każda operacja jest inna. Dlatego właśnie oferujemy zmiennokomorowe prasy do zwijania Fendt 160 V, 160 V Xtra, 180 V i 180 V Xtra.
Od solidnego, pozbawionego noży modelu z prostym wyposażeniem i o małym zapotrzebowaniu na moc, aż po przeznaczony dla profesjonalistów model 180 V Xtra.

Linki do prospektów:

Prasy kostkujące

Stałokomorowe prasy zwijające

Zmiennokomorowe prasy zwijające

34 350 62 20