jumgo
kuhn
ssss
ssssssss
WhatsApp Image 2021-10-20 at 15.04.32
previous arrow
next arrow
Shadow
Menu Zamknij

Kombajny zbożowe

Kombajny zbożowe

Okres żniw wymaga: niezawodnej wydajności działania. Dzięki kombajnom Fendt można szybko i bezproblemowo zebrać plony. Kombajny Fendt to połączenie precyzyjnego sterowania, wytrzymałych zespołów tnących oraz dużej przepustowości i są dostępne w pięciu wersjach.
W zależności od wielkości gospodarstwa można wzmocnić swoją flotę odpowiednim kombajnem Fendt, który będzie stanowił idealne uzupełnienie dla ciągników Fendt. W czasie zbiorów zapewniamy najszybszą dostępność części zamiennych Fendt, ponieważ wiemy, że w tym gorącym okresie każda minuta jest na wagę złota.


Maszyna, która czyni cuda w najkrótszym okresie zbiorów, zapewniając niezrównaną jakość i bezwarunkową niezawodność. Inteligentne rozwiązanie, które pozwala Ci doświadczyć całkiem nowego wymiaru zbiorów dzięki najnowszym czujnikom i inteligentnemu wykorzystaniu sieci. Przystosowany do aktualnych i przyszłych wymogów profesjonalnych rolników i kontrahentów. Innowacyjny układ młócący, który zawsze zapewnia największą wydajność i najczystsze rezultaty w przypadku wszystkich rodzajów plonów i we wszystkich warunkach.


Kombajny zbożowe serii C to niezrównana wydajność, nowoczesna technologia i uniwersalność. Dzięki bogactwu zastosowanych rozwiązań na nowo definiują segment kombajnów średniej mocy. Automatyczny układ prowadzenia VarioGuide, nowy wygląd, 6-rzędowy rozdrabniacz słomy to niektóre z najważniejszych silnych punktów.


Wraz z serią L, oferujemy idealny kombajn zbożowy do Państwa gospodarstwa. Kombajny charakteryzują się maksymalnym komfortem, najlepszą wydajnością, niezawodnością i uniwersalnością w pracy. Nowością w tej klasie kombajnów jest komfortowa kabina Proline,
z unikalnym interfejsem obsługowym Fendt VariotronicTI.


Zawsze możesz polegać na swojej rodzinie. Tak jak na nowej generacji Fendt serii E. Są to na nowo zaprojektowane kombajny, wyposażone w sprawdzone podzespoły montowane w większych modelach kombajnów, a przez to przystosowane do wytężonej pracy. W kampanii żniwnej, gdy są najbardziej potrzebne, dowiodą swojej doskonałej wytrzymałości, niezawodności i wydajności. Dzięki temu jest to nieoceniony asystent, nieodzowny szczególnie w rodzinnych gospodarstwach rolnych.

Linki do prospektów:

Fendt Ideal

Fendt Seria C

Fendt Seria L

Fendt Seria E 5225

Fendt Seria E 5185

34 350 62 20